Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Prisidėk prie SID2019

Saugesnio interneto dieną (SID) kiekvieną vasarį organizuoja jungtinis tinklas „Insafe/INHOPE“, remiamas Europos Komisijos, siekdamas visus, ypač vaikus ir jaunimą, skatinti saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. Saugesnio interneto dieną milijonai žmonių susivienija, kad įkvėptų teigiamus pokyčius, padidintų informuotumą apie internetinės saugos problemas ir dalyvautų visame pasaulyje organizuojamuose renginiuose ir veiklose.

Kiekvienais metais organizuojant Tarptautinės Saugesnio interneto dienos veiklas Lietuvoje, savo veiklomis prisidėti kviečiame visus: įvairias viešąsias organizacijas, privatųjį sektorių, mokyklos bendruomenę, politikus, ikimokyklonio ugdymo švietimo institucijas, visą jaunimą ir jų tėvelius.

Kalbant apie saugą elektroninėje erdvėje yra svarbu suprasti, kad kiekvienas esame atsakingas už saugų elektroninės erdvės kūrimą. Kiekvienas turime būti sąžiningas, turime mokėti teisingai ir atsakingai elktis elektroninėje erdvėje bei to mokyti kitus.

Jei Jums saugos elektroninėje erdvėje tema yra svarbi, jei savo veikloje kalbate apie kylančias joje problemas ir ieškote atsakymų, o gal jau juos turite ir patirtimi norite pasidalinti su kitais? o galbūt turite minčių, tačiau trūksta partnerių joms įgyvendinti – tuomet kviečiame BENDRADARBIAUTI!

KAIP? Pristatykite save ir savo veiklą. Kodėl Jums aktuali ir svarbi saugos elektroninėje erdvėje tema. Trumpai papasakokite lūkesčius ir savo bendradarbiavimo galimybes. Galbūt organizuojate edukacines veiklas šia tema ir Jums svarbu įtraukti kuo platesnę auditoriją, svarbus Jūsų veiklų viešinimas? o galbūt esate šios srities specialistas ir galite pasidalinti patirtimi kalbant su įvairaus amžiaus auditorija? Parašykite mums ir papasakokite apie save!

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad veiklų kalendoriuje bus pristatomos tos veiklos, kurios susijusios su saugos elekroninėje erdvėje tema ir bus organizuojamos šių metų vasario 4-9 d. Gal tai paskaita, pokalbis, o gal praktinis užsiėmimas ar Jūsų organizuojamas konkursas, o galbūt Jūs šią temą aptarsite namuose šeimos apsuptyje?!

Prisidėti savo veiklomis prie Tarptautinės Saugesni interneto dienos minėjimo galima įvairiai, tik būkite kūrybingi, išradingi ir drąsūs apie tai kalbėti. Pokalbis ir dalijimasis patirtimi dažnai išsprendžia kylusias problemas ir ne tik elektroninėje erdvėje.

Jei nutarėte organizuoti veiklas, susijusias su Tarptautine Saugesnio interneto diena, kviečiame naudoti šiai dienai sukurtus logotipus. Juos galima rasti ČIA . Jei viešinate informaciją socialiniuose tinkluose kviečiame naudoti grotažymes (angl. Hashtag): #SID2019, #SaferInternetDay , #SID2019LT, #SaugusInternete.

SUSISIEKITE su mumis, jei Jums įdomi saugos elektroninėje erdvėje tema ir mes tikime, kad  kartu tikrai rasime bendradarbiavimo galimybių! Parašykite el. paštu aurelija.dirvonskiene@itc.smm.lt.

Kviečiame Jus būti matomiems ir Europoje. Praneškite apie save, pasinaudokite galimybe skaityti informaciją tiesiogiai ir būkite Europos dalimi, kalbant apie saugą internete. Daugiau informacijos rasite ČIA .

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.