Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID 2012

SID_2012.jpgKviečiame aktyviai savo aplinkoje organizuoti arba prisijungti ir dalyvauti projekto bei jo partnerių organizuojamose veiklose, skirtose Tarptautinės Saugesnio interneto dienos 2012 paminėjimui Lietuvoje. Šiais, 2012 metais, Saugesnio interneto programa stengsis atkreipti dėmesį į kartų ryšį, mokymąsi vieniems iš kitų ir tarpusavio pagalbą. Šiais metais projekto tema ir šūkis - „Suvienykime kartas – saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu!

Planuojamos Saugesnio Interneto dienos 2012 akcijos, konkursai ir renginiai:

  • PAMATYKITE ir PRISIDĖKITE prie Saugesnio interneto dienos 2012 videoklipo viešinimo ir Jūs! Videoklipas taip pat bus transliuojamas nacionaliniu TV kanalu, bei viešinamas projekto partnerių svetainėse (pamatyti videoklipą)
  • DALYVAUKITE projektų Saugesnis internetas ir eTwinning organizuojamame piešinių konkurse „Meškiuko ir dvynių nuotykiai interneto vandenyne“, skirtame 12-18 metų amžiaus mokiniams (atsisiųsti konkurso nuostatus PATIKSLINTA). Daugelio Jūsų prašymu konkursinių darbų priėmimas pratęsiamas iki 2012 m. vasario 2 d. 12:00 val.
  • MOKYKITĖS „Microsoft Lietuva“ organizuojamose savanorių paskaitose mokiniams saugaus interneto tematika (pamokų datas, laikus ir miestus galite rasti čia).
  • MOKYKITĖS TEO LT organizuojamose pamokose mokiniams saugaus interneto tematika. Pasirinkite Jums tinkamus miestus ir registruokitės į pamokas iš anksto. Jei visos klasės jau bus rezervuotos, dėl registracijos papildomiems užsiėmimams ar kitų klausimų kreipkitės telefonu (8 5) 23 67 113 arba rašykite el. paštu audrone.gegeviciene@teo.lt
  • NEPRALEISKITE IR PRISIDĖKITE prie mokinių diskusijų projekto facebook puslapyje. Dalinkitės informacija, mintimis, reikškite savo nuomonę apie įdomias veiklas Lietuvoje, prasidedančias nuo š.m. vasario 7 d. O gal norite pranešti, ką organizuojate Jūs?
  • Būkite aktyvūs ir Jums pavyks LAIMĖTI vertingus projekto prizus: dideles ar mažas kompiuterio ausines, USB atmintines, kuprines, pinigines, užrašų knygeles, įdomius sąsiuvinius, puodelius, marškinėlius ar ...

SEKITE projekto naujienas ir suspėsite visur sudalyvauti laiku! BŪKITE aktyvūs organizuodami renginius Saugesnio interneto dienai 2012 paminėti, o mes pažadame visa informacija pasidalinti su svetainės lankytojais :)

Jei turite klausimų, rašykite projekto koordinatoriams (kontaktai – svetainės kontaktų skiltyje)

SĖKMĖS!

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.