Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

2014 m. saugesnio interneto renginiai mano mokykloje

Kovo–gegužės mėnesiais Švietimo informacinių technologijų centras skelbė konkursą „2014 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“.

  • Konkurso nugalėtoja – Utenos Dauniškio gimnazija! Mokytoja Giedrė Sudniutė kartu su savo komanda organizavo daug dalyvių pritraukusį renginį „Pakeliaukime po informacijos pasaulį“. Daugiau apie renginį mokykloje galite paskaityti čia.
  • Paskatinimo prizas už pradinių klasių mokiniams surengtą netradicinę valandėlę skiriamas Agnei Aleksonytei, Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos socialinei pedagogei. Daugiau apie netradicinės valandėlės ypatumus galite paskaityti čia.
  • Konkurse dalyvaujantys mokiniai turėjo galimybę varžytis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Saugesnio interneto Tėvų ir jaunimo forumą Liuksemburge jau šį rudenį. Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras dalyvavo konkurse „2014 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“. Centro auklėtiniai – Odeta Jurgutytė ir Genadij Vasin – sukūrė filmuką, kuriame gestų kalba išsako svarbiausias ugdymo įstaigoje vykusio renginio metu akcentuotas saugaus elgesio internete taisykles. Mokinių komandos atstovas šių metų rudenį vyks į Saugesnio interneto Tėvų ir jaunimo forumą Liuksemburge. Filmuką galite pamatyti čia:


Konkurso taisyklės:

Renginių akimirkos:

Utenos Dauniškio gimnazija

Druskininkų „Atgimimo“ gimnazija

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.