Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Sėkmės istorijos

Iniciatyva „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

2015 metų kovo 23 – 29 dienomis programa Saugesnis internetas kvietė mokytojus su 5 – 8 klasių mokiniais prisijungti prie „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ ir rengti iniciatyvos „Mano mokykla be elektroninių patyčių“.

Pateikiame mokytojų reportažus apie surengtus renginius.

Saugesnio interneto ambasadorių pirmasis seminaras

Birželio 10 d. Švietimo informacinių technologijų centre vyko pirmasis Saugesnio interneto ambasadorių seminaras, kuriame dalyvavo 14 mokytojų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Mokytojai, vykdę įvairius saugesnio interneto renginius savo mokyklose, dalyvavę konkurse „2014 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“ ir tapę Saugesnio interneto ambasadoriais Lietuvoje dalijosi savo patirtimi apie vykdytas veiklas, diskutavo aktualiais šios srities klausimais.

Pateikiame mokytojų pristatymus:

2013 m. Vasaros stovyklos Rumunijoje dalyvių įspūdžiai

mokiniai.jpg

Kiekvienais metais organizuojama vasaros stovykla, kurioje kviečiami dalyvauti ir atstovai iš Lietuvos. Projekto Saugesnis internetas komanda už labai aktyvų dalyvavimą projekto veikloje šiais metais atrinko mokinę Gabrielę ir mokytoją Jolitą, kuriuos keliavo į Rumuniją. Stovyklos dalyvių įspūdžius skaitykite čia.

Įspūdžiai iš „Saugesnio interneto“ jaunimo forumo Briuselyje

briuselis_2013.jpg

Kiekvienais metais skirtingoje šalyje vykstančiame „Saugesnio interneto“ jaunimo forume dalyvauja ir Lietuvos atstovai. Šiemet į Briuselyje vykusį forumą keliavo Lietuvos atstovai iš įvairių institucijų bei mokinė Aistė Česnavičiūtė su savo mama. Forumo dalyvių įspūdžius skaitykite čia

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.