Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID2018 konkursų nugalėtojai

Sausio mėnesį projekto Saugesnis internetas komanda paskelbė net keturis konkursus: piešinių konkursą  „Geresnis internetas“,  filmuko kūrimo konkursą “#togetherforrespect”, konkursą  „Saugumo internete tema mano pamokoje“ ir konkursą „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“. Trys pirmieji konkursai jau pasibaigė, o ketvirtasis – „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“ – tebesitęsia. Jame vis dar galite dalyvauti! Visą informaciją apie šį konkursą rasite čia.

Labai džiaugiamės sulaukę tiek daug darbų iš visos Lietuvos ir skelbiame nugalėtojus:

Piešinių konkurso „Geresnis internetas!“ nugalėtojai:

4–6 metų amžiaus grupė:

I. Dorotėja Čepulė, 6 m., Šiaulių Jėzuitų mokykla, mokytoja Viktorija Citavičienė

II. Gytis Matijošaitis, 6 m., Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras, mokytoja Audronė Beržvinskienė

III. Latika Mickevič, 6 m., Kyviškių pagrindinė mokykla, mokytoja Irina Mickevič

Papildomas prizas už darbo originalumą skiriamas Bitučių grupės ikimokyklinukams  (darželis „Vaiko medis“), auklėtoja  Eglė  Rubytė.

7–8 m. amžiaus grupė:

I. Kamilė Škarnulytė, 8 m., Panevėžio „Vilties“ progimnazija, mokytoja Asta Sakalienė

II. Sofija Kimso, 7 m., Kyviškių pagrindinė mokykla, mokytoja Irina Mickevič

III. Rusnė Mašalkaitė, 7 m., Panevėžio Beržų progimnazija, mokytoja Vaida Ūsienė

9–10 metų amžiaus grupė:

I. Markas Adomaitis, 10 m., Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla, mokytoja Rita Barkauskienė

II. Ignas Visockas, 10 m., Šiaulių Jėzuitų mokykla, mokytoja Ramutė Vedeckienė

III. Jogailė Noreikaitė, 9 m., Kretingalės pagrindinė mokykla, mokytoja Laimutė Paukštienė

Konkurso „Saugumo internete tema mano pamokoje“ nugalėtojai:

Ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokiniams skirta medžiaga:

Erika Orlauskienė, Jonavos mokykla - darželis „Bitutė“; Klasės valanda „Draugiškas internetas“.

5 - 7 klasių mokiniams skirta medžiaga:

Algirdas Keblikas, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus; Integruota matematikos – informacinių technologijų pamoka „Saugesnio interneto meškiuko vizitas matematikos pamokoje“.

8 - 12 klasių mokiniams skirta medžiaga:

Renata Babravičienė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija; Interaktyvūs klausimai; Pamokos planas „Saugus bendravimas internete“;  Klasės valandėlės planas „Atsakingas elgesys socialiniuose tinkluose“; Interaktyvi viktorina „Saugus internetas“.

 

Filmukų konkurso “#togetherforrespect” nugalėtojai:

Karolina Balinskaitė, Nojus Petrokas, Gabija Jurkutė, Urtė Gudzinevičiūtė, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla - daugiafunkcis centras. Mokytoja Staselė Riškienė.

Filmuko idėja - vieno vaikino istorija, kuriam susirasti draugų padėjo pagarba ne tik internete, bet ir realiame gyvenime. Tai pamokanti istorija apie draugystę ir geresnius santykius.

Laura Miškinytė, Viltė Petrauskaitė, Urtė Kavaliauskaitė, Ugnius Radzevičius, Emilija Juozapavičiūtė, Vilniaus Balsių progimnazija. Mokytoja Justė Valdonė Ledienė.

Filmukas skirtas apžvelgti situacijas, su kuriomis susiduria kiekvieną dieną paauglys. Filmuko tikslas trumpai supažindinti kaip reikia reaguoti į nemalonias situacijas, kurios nutinka naudojantis IT priemonėmis: telefonu, kompiuteriu.

Marcin Sugint, Bogdan Petrovski , Dominik Moroz , Robert Oleškevič , Alina Špakovskaja (16 m.), Viniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija. Mokytoja Marta Turlinska.

Mokiniai sukūrė filmuką, kuris atkreiptų dėmesį į saugų ir pagarbų elgesį elektroninėje erdvėje ir skatintų visus atsakingai naudoti informacines ir komunikacines technologijas. Mokiniai filmuke skatina nelikti abejingiems ir pastebėjus netinkamą turinį internete apie jį pranešti.

Diana Bezujevskytė, Darius Mostovoj, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija. Mokytoja Renata Babravičienė.

Filmuke vaizduojame užmaršią mergaitę, kuri pamiršo atsijungti iš savo FB anketos klasės kompiuteryje. Tada pamatome vaikinus, iš kurių vienas žino, ką reiškia būti pagarbiam internete, ir kuris nežino. Taip parodome #togetherforrespect svarbą šiuolaikiniame gyvenime.

Paskatinamieji prizai skiriami:

Gustui Miliauskui, Akvilei Kančauskaitei ir  Erai Pinskaitei, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla - daugiafunkcis centras. Mokytoja Staselė Riškienė.

Filmukas apie mokinius, kurie klausinėjo mokyklos darbuotojus apie saugų internetą bei pagarbą. Idėja kilo panorėjus sužinoti, kokią nuomonę apie internetą turi suaugusieji ir ar daug apie jį žino.

Kotrynai Ališauskaitei, Kristijanai Čekavičiūtei, Gabijai Joneliūnaitei ir Kamilei Pempytei, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla. Mokytoja Rasa Kuckailienė.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

Konkursų nugalėtojai bus apdovanojami Saugesnio interneto dienos 2018 renginyje „Viskas prasideda nuo mūsų!“, kuris vyks 2018 m. vasario 6 d. Vilniuje.

Visa informacija laimėtojams apie kvietimą atvykti bus išsiųsta nurodytu el. paštu. Būtinas atvykimo patvirtinimas.

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.