Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naudingos nuorodos

vl_logo_200px.png
www.vaikulinija.lt – tarnyba, teikianti emocinę paramą vaikams ir paaugliams iki 18 metų. Pagalba yra teikiama telefonu ir internetu.
Pagalbos vaikams linija
www.pagalbavaikams.lt – pagalbos vaikams linijos konsultantai teikia pagalbą smurtą namuose ar mokykloje patiriantiems vaikams, taip pat vaikams, kuriais nesirūpina tėvai. Čia galima pranešti ir apie skriaudžiamą vaiką.
Paramos vaikams centras
www.vaikystebesmurto.lt – puslapis yra skirtas suteikti informacijos ir žinių apie visapusišką pagalbą nuo smurto nukentėjusiems ar smurto liudininkais tapusiems vaikams.
Veiksmo savaitė „Be patyčių“
Projekto „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ iniciatoriai kviečia prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.
TEO Saugesnio interneto akademija
www.teo.lt/saugesnio-interneto-akademija – tai TEO LT sukurta interneto svetainė, kurioje pateikiama TEOBUSO akademijos organizatorių ir partnerių surinktų naudingų nuorodų, patarimų, mokomųjų vaizdo reportažų ir daug kitos aktualios metodinės medžiagos saugesnio interneto tema.
 
Augink atsakingai
Iniciatyva „Augink atsakingai“ skleidžia atsakingo vaikų ugdymo kultūrą Lietuvoje. Siekiama pakeisti požiūrį į vaikų auklėjimą ir paskatinti bendravimą šeimose.
KTR_100.png
Projektas „Kam to reikia?“ kviečia visus patyrusius verslo atstovus pasidalinti su mokiniais savo profesine patirtimi, ugdyti jaunosios kartos savimonę, įkvėpti sėkmingo gyvenimo ir karjeros siekiams. Prisijunkite ir Jūs.
mokinukai.lt
www.mokinukai.lt – portalas vaikams, siūlantis naujovišką mokymosi metodiką, paremtą interaktyviu vaiko ir mokymosi aplinkos santykiu bei vaizdo ir garso integracija perduodant informaciją.
technologijos.lt
www.technologijos.lt – tai portalas, publikuojantis naujausias mokslo ir technologijų naujienas. Taip pat pateikiama skiltis apie saugumą internete.
elektronika.lt
www.elektronika.lt – lietuviškas elektronikos, informacinių ir telekomunikacinių technologijų portalas. Siekiama lietuvių kalba populiarinti aukštųjų technologijų pasiekimus ir prisidėti prie modernios žinių ekonomikos kūrimo.
esaugumas.lt
www.esaugumas.lt – svetainės tikslas yra suteikti kuo daugiau žinių, kaip saugiai elgtis elektroninėje erdvėje. Čia pateikiama informacijos apie kenksmingą programinę įrangą, nepageidaujamą elektroninį paštą, sukčiavimo būdus internete ir kitas vartotojų saugumui kylančias grėsmes.
itnaujienos.lt
www.itnaujienos.lt – portalas, skelbiantis informacinių technologijų naujienas.
Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.