Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2019-01-30/

Dalyvaukite RENGINYJE ir prisijunkite prie Tarptautinės Saugesnio interneto savaitės veiklų!

„Kurkime geresnį internetą kartu!“ (angl. „Together for a better internet“). Tokiu šūkiu šiais metais kviečiame visuomenę atkreipti dėmesį į internetą, kaip į erdvę, kurioje gyvename beveik kaip ir realiame pasaulyje. Elektroninė erdvė tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, kur turime galimybę bendrauti, mokytis, pažinti pasaulį. Tam, kad virtualiame pasaulyje išvengtume nemalonių patyrimų, kad būtume saugūs, būtinas kiekvieno mūsų indėlis į geresnio interneto kūrimą. Kiekvienas turėtume atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti šiuolaikines technologijas.

Minint Tarptautinę Saugesnio interneto dieną Lietuvoje kviečiame Jus dalyvauti įvairiose veiklose, kurias organizuoja ne tik projekto koordinatriai, bet ir kitos vairios organizacijos, kurioms saugos internete tema yra svarbi.

2019 m. vasario 4 d. asociacija „Langas į ateitį“ kartu su projektu „Prisijungusi Lietuva“ kviečia dalyvauti diskusijoje „Šiandien tu – rytoj apie tave!“ (Vilnius tech parkas (Antakalnio g. 17, namo Nr. 3, Vilnius - didžioji konferencijų salė, 11:00 val.). Tai paaugliams skirta atvira diskusija apie patyčias internete su žymiais Lietuvos socialinių tinklų influenceriais bei vlogeriais. Renginio vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite registruotis!. Visą informaciją apie renginį, registraciją į jį galima rasti ČIA.

2019 m. vasario 5 d. kviečiame dalyvauti projekto „Saugesnis internetas“ organizuojamame renginyje POKALBIS KITAIP!“ (Forum Cinema Vingis, Savanorių pr. 7, Vilnius. 5 salė, 10:30 val.). Tai Renginys, kurio metu dalyvius kviesime filmo peržiūrai, o vėliau jį aptariant diskutuosime ir kelsime klausimus: kodėl internetas šiandien yra toks, kurį reikia „valyti“?, su kokiomis problemomis susiduria filmo herojės ir kaip jas reikėtų spręsti?. Pokalbyje savo patirtimi ir patarimais dalinsis psichologas ir Lietuvos policijos atstovas.  Renginio vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite registruotis!. Visą informaciją apie renginį galima rasti ČIA.

2019 m. vasario 5 d. VU Kauno fakultetas kartu su Informacinių technologijų institutu kviečia dalyvauti seminare Saugesnio interneto diena VU KnF“(VU Kauno fakultetas, Muitinės g. 8, Kaunas, 11:00 val.). Seminare pranešimą skaitys VU KnF dekanas doc. dr. K. Driaunys. Lektorius pasidalins savo žiniomis apie kibernetinį saugumą. Seminare kartu su fakulteto studentais, kurie šiuo metu studijuoja kibernetinį saugumą, bus pasakojama apie saugius slaptažodžius ir saugų technologijų naudojimą, bus kalbama socialinės inžinerijos klausimais. Renginio vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite registruotis!. Visą informaciją apie renginį, registraciją į jį galima rasti ČIA.

Apie kitas, labai įvairias veiklas: konkursus mokiniams ir mokykloms, iniciatyvas tėveliams ir jų vaikams, apie galimybę prisijungti prie saugesnio interneto ambasadorių bendruomenės, saugesnio interneto jaunimo forumo narių komandos  ir kt. kviečiame skaityti ČIA.

Taip pat savo veiklomis, skirtomis Tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti, kviečiame prisidėti ir Jus visus: įvairias viešąsias organizacijas, privatųjį sektorių, mokyklos bendruomenę, politikus, ikimokyklonio ugdymo švietimo institucijas, visą jaunimą ir jų tėvelius. Kaip galite tai padaryti kviečiame skaityti ČIA.

Būkite drąsūs, aktyvūs ir iki susitikimų!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.