Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2019-03-04/

Vaizdo siužetuose – specialistų, tėvų ir vaikų mintys apie socialinius tinklus

Saugesnio interneto centras pristato vaizdo siužetų seriją apie socialinius tinklus, jų aktualias ir tendencijas.

Šešiuose vaizdo siužetuose specialistai, tėvai, jaunuoliai dalinasi savo patirtimi apie technologijas, internetą, socialinius tinklus, jų naujoves.

Pristatome šiuos vaizdo siužetus:

SOCIALINIAI TINKLAI BE BAIMĖS

Socialiniai tinklai - neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Vaizdo siužete pristatomi dažniausiai naudojami socialiniai tinklai, Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai dalinasi savo patirtimi, pateikiami saugaus elgesio socialiniuose tinkluose patarimai.

SOCIALINIAI TINKLAI. TĖVAI IR VAIKAI

Vaizdo siužete jaunuoliai ir tėvai dalinasi savo patirtimi socialiniuose tinkluose, atskleidžia, kaip socialinius tinklus naudoja tarpusavio bendravimui.

ĮVAIZDIS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Vaizdo siužete jaunuoliai, tėvai bei specialistai dalinasi savo patirtimi ir patarimais apie įvaizdį socialiniuose tinkluose.

VAIKAI IR TECHNOLOGIJOS

Technologijos ir internetas - neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Vaizdo siužete tėvai, auklėtojai, specialistai dalijasi patirtimi ir nuomonėmis, kiek ir kokiomis technologijomis vaikams galima leisti naudotis.

INFLUENCERIS – ATEITIES PROFESIJA?

Vaizdo siužete pristatomas pakankamai naujas judėjimas socialiniuose tinkluose - "influenceriai". Kas tai yra, kodėl populiariu ir ar tai taps ateities profesija?

GLOBALUS „VLOGINIMAS“

Vaizdo siužete pristatoma jaunimo mėgstama veikla socialiniuose tinkluose "vloginimas" - kas tai yra, kodėl populiariu ir kaip galima tapti vlogeriu?

Ačiū Saugesnio interneto Jaunimo formumo nariams ir jų tėveliams už pasidalinimą savo mintimis ir patirtimi!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.